تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود زیرنویس
زیرنویس فارسی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب
فروش بک لینک
خانه هوشمند

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
برندگان لاتاری
خرید اپل آیدی
دانلود سریال عاشقانه
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
تشریفات عروسی
وقت سفارت

بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز
پاپ آپ
تور لحظه اخری
با دشوار افزار خودران سطح پنج خرید خودرو فروش خودروهای تسلا آشنا گردید

خرید و فروش خودرو ایران تجارت

تسلا برای پیشگام بودن در مورد خرید خودرو فروش خودروهای خودران سیستم رانندگی قلم خود را که دارنده پنج سطح است معرفی کرده است . این سامانه در مدل تازه تسلا ۳ و گونه تسلا S و X نصب خواهد شد .

در حالی که تسلا تصمیم گرفته است تا قدم‌های کلیدی و قدرتمندی را راجع به دستیابی به خرید خودرو فروش خودرویی به طور کامل سوای راننده بردارد , برای ما اساسی است که بدانیم سیستم خودران Level 5 یا این که مرحله‌ی ۵ چه معنایی دارد و از چه تکنولوژی‌هایی در مدل‌های تازه این خرید خودرو فروش خودروساز استفاده خواهد شد و این‌که این سیستم‌ها در کوتاه برهه زمانی چه هزینه‌ای برای رانندگان به دنبال خواهند داشت .

تفاوت بین سیستم خودران Level 3 و Level 5
تسلا

جواب دادن بدین سوال که چرا سامانه‌ی Level 5 یک قدم با اهمیت است دوچندان بی آلایش است . نسخه‌ی با اهمیت سیستم اتوپایلوت که بوسیله هزاران نفر از مالکان خرید خودرو فروش خودروهای تسلا گزینه منفعت قرار گرفت در بین مهندسین سیستم های خرید خودرو فروش خودرویی با نام Level 3 یا رانندگی منوط شناخته می گردد . بر اساس گفته‌های جامعه‌ی مهندسین خرید خودرو فروش خودرویی ( SAE ) در خرید خودرو فروش خودروهای مجهز به‌این سیستم , خرید خودرو فروش خودرو می تواند در یک موقعیت رانندگی مشخصی تلاش پدال گاز , پدال ترمز و فرمان را بر عهده بگیرند در حالی که اطلاعات خارج را هم اخذ و ارزیابی می نمایند , اما همچنان نیاز است تا یک نفر بشر برای بر عهده دریافت کردن هرگونه رانندگی دینامیک مانند گاز دادن , نگاه کردن به جاده , ردوبدل خطوط , راهنام زدن و عکس العمل آشکار کردن به عوامل متعدد در پشت امر قرار گیرد .

Level 5 ولی در مرحله‌ی تکامل یافته‌ی خویش دیگر نیازی به حضور شخص در پشت فرمان ندارد . با امداد این سامانه , خرید خودرو فروش خودرو می‌تواند از پس هرگونه شرایطی که در جاده پیش بیاید برآید سوای اینکه نیاز به دریافت دستوری از سمت راننده داشته باشد . این بدین معناست که از نظر تئوری شما در پشت فرمان چنین خرید خودرو فروش خودرویی میتوانید بخوابید و یا درگیر تلاوت کتاب شوید . پس همانطور که گفتیم سیستم Level 5 یک قدم فراوان با اهمیت به حساب میآید .

هشت تا دوربین : روئت کرد ۳۶۰ رتبه تا شعاع ۲۵۰ متری
تسلا

مدل های جدید تسلا دربرگیرنده نوع S , X و ۳ کلیه به هشت عدد دوربین متکی می‌باشند که رویت کرد ۳۶۰ درجه‌ای را تا شعاع ۲۵۰ متری برای اتومبیل آماده می‌کند . مبتنی بر تصاویری که تسلا منتشر کرده است , در هر نقطه خرید خودرو فروش خودرو از نقاط رایج مانند قسمت بالایی شیشه‌ی جلو گرفته تا نقاظ نامعمولی نظیر ستون B و نشانه نصب شده بر روی گلگیرها لنزهای کوچکی به دیده میخورند .

حسگرهای فراصوت
تسلا

سیستم اتوپایلوت تسلا برای شناسایی موانعی که در فاصله‌ی نزدیک قرار دارند به حسگرهای فراصوت یا اولتراسونیک مجهز است . این خرید خودرو فروش خودروساز در سیستم Level 5 این حسگرها را بروزرسانی نموده است . تسلا ۱۲ عدد حسگر را در نقاط متفاوت جلو و عقب اتومبیل نصب نموده است که گفته شده شده‌است در نوع ۳ می‌توانند موانع طاقت فرسا و قابل انعطاف را هم از یکدیگر تمیز دهند , ضمن این‌که برد حسگرها نیز در مقایسه با نسل پیشین به میزان دو برابر افزایش یافته است .

رادار نصب شده در جلوی خرید خودرو فروش خودرو سو‌مین مرحله‌ی محافظت را تشکیل میدهد و با استعمال از ارتفاع موج های زائد میتواند در هر قوانینی اعم از بارانی , مه و حتی‌در فیس وجود خرید خودرو فروش خودرویی در جلو کار خود را به صدق انجام دهد &# خودرو فروش اقساطی ;ارسال توسط Bullard Peterson |دسته:| امتياز : 0 | 1 2 3 4 5 6|,,,,با,دشوار,افزار,خودران,سطح,پنج,خرید,خودرو,فروش,خودروهای,تسلا,آشنا,گردید,, تویوتا,
آخرين مطالب